Žofín opět patřil zdravotním sestřičkám

novinky

11. 3. 2019 | Praha

Žofín opět patřil zdravotním sestřičkám

Jubilejní X. ples Sestry na sál! nadchnul všechny – hosty, VIP osobnosti i účastnice finálového kola soutěže Sestra sympatie, která je tradiční součástí této významné společenské akce.

V nádherném prostředí pražského paláce Žofín si tak 8. března 2019 pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR a Magistrátu hlavního města Prahy zatančily významné osobnosti české medicíny i veřejného života spolu se sestřičkami, pro něž jej agentura We Make Media pořádá jako výraz uznání a díků za jejich záslužnou práci.

Na účastníky čekal bohatý program s hudbou všech stylů, tanec, soutěže, tombola, občerstvení zdarma i koncert Paĺo Habery jako „půlnoční překvapení“. Nadšení vzbudil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, když si připomněl bouřlivé mládí a zazpíval s kapelou jako naprostý profesionál! Večerem provázeli osvědčení moderátoři Marcela Augustová a Vojtěch Bernatský.

Vítězkou letošního 9. ročníku soutěže Sestra sympatie se stala Petra Verčík z doléčovacího oddělení pro muže Rehabilitační kliniky Malvazinky v Praze. Největší počet hlasů od přítomných v sále jí vynesl zároveň i korunku Sestry sympatie plesu, což se stalo teprve podruhé v historii soutěže. Druhé místo získala Petra Fridrichová z interního oddělení kliniky EUC v Ústí nad Labem, jako třetí se umístila Blanka Szabó z interny Masarykovy městské nemocnice. Ve dvanáctičlenné odborné porotě zasedli například profesor Pavel Pafko, docent Jan Měšťák, děkan 1. lékařské fakulty UK profesor Aleksi Šedo, ale i řada dalších významných osobností

Hodnotné ceny čekaly kromě tří vítězek na všech dvanáct finalistek soutěže. Hlavní výhrou pro vítězku se stalo zapůjčení vozu Škoda Rapid na 234 dnů od společnosti Přerost a Švorc auto, která je vedle nadačního fondu EUC Elucidate stříbrným partnerem akce. Zlatým partnerem je Česká lékárna holding.

A protože kolektiv pořádající agentury We Make Media se neustále zlepšuje a poskytuje stále kvalitnější služby, slibujeme vám, že příští – už XI. ročník plesu Sestry na sál! bude ještě krásnější, zábavnější a bohatší než ten letošní. Tak si ho nenechejte ujít.

Ivana Kaderková a Daniel Horák

Vítězku 9. ročníku soutěže Sestra sympatie Petru Verčík tradičně vyhlásila MUDr. Ivana Kaderková, jednatelka pořádající agentury We Make Media, společně s Ing. Danielem Horákem, generálním ředitelem společnosti Česká lékárna holding, která je zlatým partnerem této významné soutěže.