World MedNet slaví první výročí

novinky

10. 5. 2021 | Praha

World MedNet slaví první výročí

Portál World MedNet určený lékařům a nelékařským zdravotnickým pracovníkům oslavil v dubnu 2021 své 1. narozeniny. A není pochyb o tom, že důvodů k oslavě bylo hodně. Za pouhý rok své existence se vepsal do povědomí především odborné veřejnosti a registrovaní uživatelé jej používají jako cenný informační zdroj. Pojďte nahlédnout, co všechno za tak krátkou dobu dokázal.

Během jediného roku si uživatelé portálu World MedNet mohli dle svého zájmu vybrat mezi stovkami odborných časopisů a tisíci článků v nich uveřejněných, stovkami přednášek našich a zahraničních specialistů, desítkami online probíhajících webinářů a rozhovorů. Pravidelně se na stránkách World MedNet objevují také zajímavosti ze světa medicíny, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

World MedNet dokázal svou životaschopnost i v nelehké pandemické situaci, během níž přenášel živé vysílání jedné z nejvýznamnějších onkologických akcí s mezinárodní účastí pořádaných v České republice – 12. ročníku kolokvia PragueONCO, které v r. 2021 probíhalo virtuálně a jehož se zúčastnil úctyhodný počet návštěvníků. www.worldmednet.cz