LA FIESTA WE MAKE MEDIA LATINA

novinky

24. 6. 2016 | Praha

LA FIESTA WE MAKE MEDIA LATINA

16. června od 18 hodin se konal již třetí klientský večírek pro přátele a partnery We Make Media, s. r. o., tentokrát v temperamentní španělské a latinskoamerické atmosféře. Své hosty jsme se snažili přesvědčit o tom, že jsme fullservisová agentura, a tak pro nás není problém postarat se o veškerou zábavu vlastními silami. Celým večer provázeli naši moderátoři – Jorge Crema a Juana Jamón , známí pod občanskými jmény Jirka Smetana a Jana Hamplová. Přesto, že si tuto roli vyzkoušeli poprvé, zhostili se jí jako profesionální moderátorská dvojice. Kromě žhavých rytmů, stylových pokrmů, skvělého vína a dalších nápojů čekal účastníky také zajímavý program. Po slavnostním přivítání jednatelky WMM – MUDr. Ivany Kaderkové, pro tento večerseńory Ivanity, následovalo dynamické tango na španělskou kytaru rovněž v jejím podání. O další vystoupení se postarala skupina zaměstnanců s názvem Grupo We Make Media Flamenceria. Drobné nedostatky jejich skupinového flamenca nacvičeného v poledních pauzách během několika týdnů skrylo nadšení a patřičně španělské kostýmy.

Poté následovala romantická část – recitace básně Corrida za doprovodu zvučné kytary. Na večírku nesměl chybět ani dramatický a nelítostný souboj pistolníků. Vyrovnaný boj vyzyvatelů z řad hostů přispěl k atmosféře plné napětí, vítěz si kromě slávy odnesl jako trofej i pás nábojů. Jako na každém správném večírku jsme nevynechali ani tombolu, majitele šťastných čísel potěšily pěkné ceny. A zlatý hřeb večera? Nepochybně taneční vystoupení seńory Ivanity v rytmu salsy. Přesto, že hned po něm měli i všichni ostatní možnost se základním krokům přiučit, chtělo by to ještě hodně trénovat. Nadšení ale rozhodně nechybělo, a tak se taneční sál až do časných ranních hodin už nevyprázdnil a nejrůznějšími hudebními styly se dali strhnout opravdu všichni, ať už hosté z řad významných klientů, vítězky předchozích ročníků soutěže o nejsympatičtější sestřičku ČR, které přišly ozdobit naši fiestu, nebo zaměstnanci pořádající agentury. A tak se nyní zbývá těšit na příští rok, co zajímavého si agentura We Make Media, která v roce 2017 oslaví deset let svého působení, pro své hosty připraví.

Vítězky soutěže Sestra sympatie 2014 a 2015, zleva: Lucie Odehnalová, Lucie Tichá, Kája Panáčková, Petra Hašlíková, Martina Brzobohatá