Jubilejní ples Sestry na sál!

novinky

6. 2. 2019 | Praha

Jubilejní ples Sestry na sál!

Zatímco sama společnost We Make Media, s. r. o., oslavila své desáté narozeniny v r. 2017, v letošním roce se může pochlubit hned dvěma jubilejními ročníky významných projektů, jejichž je pořadatelem a organizátorem. První z nich – 10. pražské mezioborové onkologické kolokvium PragueONCO – proběhlo koncem ledna za rekordní účasti 942 českých i zahraničních návštěvníků.

Zdravotní sestřičky pak mají ve svých diářích zapsáno datum 8. března 2019. V tento den se chystají uposlechnout výzvy Sestry na sál! a zúčastnit se svého oblíbeného, již jubilejního ročníku plesu, který je určen právě jim a bude se konat tradičně na pražském Žofíně. Ty nejsympatičtější sestřičky si z něj odnesou korunky soutěží Sestra sympatie 2018 a Sestra sympatie plesu, kterou zvolí návštěvníci přímo na místě během večera.

V rámci bohatého programu se můžete těšit na skupinu GURMANIA BAND, THE PARTY BAND, na půlnoční vystoupení Pavola Habery s přáteli a až do tří hodin ráno na DJ Sunface.

Sestry na sál! slýchá většina zdravotních sestřiček především ve svém každodenním pracovním životě. Proto výměna za taneční sály je vyjádřením poděkování za výkon jejich nelehké profese, a to po odborné i lidské stránce. Oslavme tedy společně jubilejní již10. ročník plesu!

Podrobný program plesu naleznete zde.