Jak nově v péči o pacienty v ambulantní sféře?

novinky

31. 10. 2019 | Praha

Jak nově v péči o pacienty v ambulantní sféře?

Novinky a trendy v klíčových oborech medicíny přinese už počtvrté celostátní konference ambulantní péče. Proběhne 14. listopadu 2019 v prostorách společnosti OKsystem v Praze 4.

Účastníkům z řad lékařů a zdravotních sester přinese bohatou nabídku přednášek předních odborníků spojených s možností podnětné diskuse. V zajímavém doprovodném programu se představí také technologické novinky, odborná zdravotnická literatura a zejména možnosti praktického vyzkoušení různých inovativních postupů v léčbě.

„Letošní ročník se zaměří na obory kardiologie, psychologie a gastroenterologie. Především kardiologie a gastroenterologie nabývají na důležitosti tím, jak se zvyšuje počet pacientů s kardiologickými a gastroenterologickými obtížemi, kteří po hospitalizaci zůstávají v dlouhodobé péči praktiků i specialistů v ambulancích,“ vysvětluje odborná garantka konference MUDr. Barbara Taušová, MBA, vedoucí lékařka a jednatelka kliniky Canadian Medical. Konference tak naplňuje svůj záměr postupně pokrývat všechny nejvýznamnější medicínské obory a přispět k lepší informovanosti zdravotnických pracovníků a tím i k lepší péči o pacienty.

Předchozí ročník byl věnován novým trendům v diabetologii a praktickém lékařství. V této souvislosti se hosté mohli seznámit s možnostmi, které nabízí telemedicína, a ocenili praktické informace, jak tento obor v budoucnosti využít v každodenní praxi.

I letošní, v pořadí již čtvrtý ročník celostátní konference ambulantní péče pořádá nakladatelství a vydavatelství We Make Media za podpory zdravotnické skupiny EUC.

Program letošní konference si můžete prohlédnout ZDE.